فروشگاه تخصصی فروش مقاله , فایل , پروژه و تحقیق دانشجویی
فروش با تخفیف 47000 مقاله دانشجویی

اطلاعیه فروشگاه

توجه : اگربرای خرید محصولات ما ، آدرس ایمیل ندارید میتوانید ایمیل مدیر فروشگاه را به آدرس kamyabnet.ir@gmail.com وارد کرده و با شماره تلفنتان برای خرید محصول مورد نظر اقدام کنید. ............................................................................................................................................... در صورت بروز مشکل میتوانید با شماره پشتیبانی فروشگاه ما در تلگرام با شماره 09906714989 یا با آیدی تلگرام Kamyabnetir@ ارتباط برقرار کنید. ............................................................................................................................................... برای خرید عمده تحقیق و مقاله دانشجویی به سایت کمیاب وب مراجعه کنید. www.kamyabweb.ir

پاورپوینت درباره سيستم های اطلاعات مديريت پيشرفته

پاورپوینت درباره سيستم های اطلاعات مديريت پيشرفته

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات میباشد.
دسته بندی : PowerPoint
نوع فایل .ppt (قابل ويرايش و آماده پرينت)
تعداد اسلاید : 45 اسلاید

بخشی از متن:

مطالب:

 • عصر اطلاعات
 • تعريف داده ، اطلاعات و دانش
 • فرايند ارتباط بين داده ، اطلاعات و دانش
 • اطلاعات و سازمان
 • اطلاعات و سطوح مديريت
 • ويژگي‌هاي اطلاعات مناسب و مربوط
 • سيستم‌هاي اطلاعاتي و سيستم‌هاي اطلاعاتي مديريت
 • ارتباط سيستم‌هاي اطلاعاتي با علوم ديگر
 • روند به‌ كارگيري سيستم‌هاي اطلاعاتي در سازمان
 • تعريف فناوري اطلاعات
 • سيستم‌هاي اطلاعاتي و فناوري اطلاعات
 • مزايا و محدوديت‌هاي سيستم‌ها و فناوري‌هاي اطلاعاتي در سازمان

سيستم هاي اطلاعاتي شامل فناوري اطلاعات، داده ها، رويه هاي پردازش داده ها و افرادي است که داده ها را جمع آوري و پردازش مي کنند. ديگر سيستم هاي اطلاعاتي شامل مجموعه اي از منابع اطلاعاتی است که براي جمع آوري، پردازش، نگهداري و به کارگيري، به اشتراک گذاري، توزيع و يا در اختيار گذاشتن اطلاعات طراحي شده است. داده، اطلاعات و دانش که در حقيقت عناصر اساسي هر سيستم اطلاعاتي به شمار مي آيند. عصر اطلاعات به طور کلي پيشرفت هاي بشر در قالب سه عصر کشاورزي، صنعت و اطلاعات دسته بندي مي شود. عصر کشاورزي با هدف تهيه و تامين غذا به وقوع پيوست. عصر صنعت که هنوز هم در برخي از کشورها حاکميت دارد، پس از عصر کشاورزي شکل گرفت و نياز بشر به ابزار و مواد اوليه را برطرف نمود. پس از عصر صنعت، عصر اطلاعات شروع شد. اين عصر که مشخصه آن حضور قدرتمند رايانه در عرصه هاي مختلف زندگي بشر است.

عصر اطلاعات با تلاش جهت حل معضل تصميم گيري در محيط هاي متلاطم و چگونگي انتخاب اطلاعات مورد نياز از بين انبوه اطلاعات واصله، آغاز شد و در پاسخ به اين نياز بود که سيستم ها و فناوري هاي اطلاعاتي که از عناصر بنيادين عصر اطلاعات به شمار مي روند، طراحي و مستقر گرديد.

امروزه فناوري هاي نوين اطلاعاتي قادر به توليد، پردازش و توزيع حجم عظيمي از اطلاعات بوده و به همين دليل، شاهد پديده اي به نام وفور اطلاعات و يا به تعبيري «انفجار اطلاعات» هستيم.


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 4,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
sistem_1804147_8183.zip286.5k

نظرسنجی
بیشتر به چه مطالبی نیازمندید؟