فروشگاه تخصصی فروش مقاله , فایل , پروژه و تحقیق دانشجویی
فروش با تخفیف 47000 مقاله دانشجویی

اطلاعیه فروشگاه

توجه : اگربرای خرید محصولات ما ، آدرس ایمیل ندارید میتوانید ایمیل مدیر فروشگاه را به آدرس kamyabnet.ir@gmail.com وارد کرده و با شماره تلفنتان برای خرید محصول مورد نظر اقدام کنید. ............................................................................................................................................... در صورت بروز مشکل میتوانید با شماره پشتیبانی فروشگاه ما در تلگرام با شماره 09906714989 یا با آیدی تلگرام Kamyabnetir@ ارتباط برقرار کنید. ............................................................................................................................................... برای خرید عمده تحقیق و مقاله دانشجویی به سایت کمیاب وب مراجعه کنید. www.kamyabweb.ir

پاورپوینت درباره طراحی محصولات از ایده تا تولید

پاورپوینت درباره طراحی محصولات از ایده تا تولید

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات میباشد.
دسته بندی : PowerPoint
نوع فایل .ppt (قابل ويرايش و آماده پرينت)
تعداد اسلاید : 43 اسلاید

بخشی از متن:

طراحی محصولات از ایده تا تولید

طراحی محصولات جدید در صنایع مختلف از جمله صنایع غذایی فرایند پیچیده ای است که متضمن عبور از مراحل مختلف بوده و نیازمند مطالعات گسترده و صرف زمان مناسب است.

این عملیات در واحدهایی تحت عنوان واحدهای تحقیق و توسعه انجام می پذیرد. واحدهای طراحی و توسعه در هر سازمان بعنوان مغز متفکر سازمان محسوب شده و مهمترین اهداف آن ها بشرح زیر است:

1- توسعه محصولات جدید

2- بهینه سازی محصولات تولید شده ثبتی

3- رفع عدم انطباقها و مشکلات تولید محصولات

4- رفع شکایات و نارضایتیهای ناشی از محصول

بعبارت دیگر واحدهای تحقیق و توسعه در هر سازمان نقش رهبری و هدایت کننده فرایند تولید را بر عهده دارند و استراتژی های توسعه محصول در این واحدهای شکل گیری می یابد و به همین علت افرادی که در این واحدها مشغول به فعالیت هستند باید دارای ویژگی ها و توانایی های خاصی باشند.

متاسفانه در ایران به واحدهای تحقیق و توسعه بویژه در صنعت غذا اهمیت کمتری داده می شود و بهمین علت است که محصولات غذایی پس از تولید و ورود به بازار با مشکلات متعددی روبرو می گردد و یا محصولات جدید تولید شده ناشی از ورود تکنولوژی از سایر کشورها است.

-مسلط به شناسایی و بکارگیری استانداردهای ملی و بین المللی در طراحی محصول بویژه سیستم های مدیریت کیفیت ISO-9000 - استاندارد مدیریت ایمنی مواد غذایی ISO-22000 و استاندارد مدیریت کیفیت در آزمایشگاهها ISO-1725، GMP، GLP و ...
-مسلط به روش های تست، کنترل و تجهیزات آزمایشگاهی صنایع غذایی
-مسلط به آیین نامه ها و مقررات بهداشت مواد غذایی
-آشنایی با روشها، فرایندها و تجهیزات تولید
-دارای خلاقیت و نوآوری
-دارای توانایی در انجام محاسبات دقیق مهندسی و اصول نقشه کشی

مفاهیم اصلی در فرایند طراحی

خروجی های طراحی

خروجی های طراحی شامل نتایج حاصل از طراحی یک محصول است که از جمله آنها می توان به مواردی از نظر فرمولاسیون، ترکیبات شیمیایی، نقشه ها، BOM، طرح ماشین آلات و تجهیزات تولیدی، کمپین تبلیغاتی، طرح لیبل ها، روش های بازرسی و آزمایش، استاندارد کنترل و آزمایش، لیست مشخصات فنی مواد، نمونه ها، دستورالعمل های کنترلی، دستورالعملی های تولید، استانداردهای ملی و بین المللی مرتبط، کاتالوگ ها، شرایط حمل و نقل مواد و محصولات، نتایج تحقیقات بازار و بازاریابی، مدارک قانونی و سایر اطلاعات مرتبط با محصولات اشاره نمود که در طی مراحل ناشی از نتایج اجرای بندها حاصل می گردد.

 

 


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 4,000 تومان
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
tarahi-mahsolat-az-ideta-tolid_1779606_2469.zip518.4k

نظرسنجی
بیشتر به چه مطالبی نیازمندید؟